Opvallende bekentenis van Coyote gisteren in het Belang van Limburg. Het bedrijf achter de radarverklikker vertelt de politie waar ze best kunnen staan om zoveel mogelijk auto’s te flitsen!
De reactie kwam er naar aanleiding van de aankondiging van Ben Weyts, Vlaams minister van Verkeer. Die herhaalde zijn plan om niet alleen radarverklikkers te verbieden, maar ook Facebookgroepen waarop bestuurders controles met elkaar delen.
De grote baas van Coyote kreeg het daarvan duidelijk op zijn heupen: “Wij zeggen zelfs waar de meeste bestuurders te snel rijden, zodat de politie daar speciaal kan gaan flitsen”, verklaarde hij aan het Belang van Limburg in een poging om de minister van antwoord te dienen.
Zowel in Vlaanderen als in Walloniƫ registreert Coyote dus de snelheid van zijn gebruikers. Die resultaten deelt Coyote met de politie, zodat die zo efficiƫnt mogelijk kan flitsen.

Coyote vertelt politie waar ze best kunnen gaan flitsen